Наше підприємство ТОВ «Черкаська продовольча компанія» - одне з найбільших та провідних підприємств м’ясної галузі в Україні. ТОВ «ЧПК» має багаті традиції по виробництву ковбасних виробів, м’ясних консервів, копченостей, м’ясних делікатесів та напівфабрикатів.

Підприємство має глибокі традиції у виготовлені м’ясної продукції. Ці традиції йдуть від Черкаського м’ясокомбінату, на базі якого в 1996 році було створено ТОВ «Черкаська продовольча компанія».

Сьогодні наші торгові марки «ЧПК» та «Черкаська шиночка» можна, безперечно, назвати національними брендами українського ринку. Для споживачів це завжди означає одне – високу якість продукції, яку ми виготовляємо. Це підтверджують численні відзнаки та нагороди підприємства на різноманітних національних та міжнародних виставках-ярмарках м’ясних виробів.

Підприємство активно працює, адже люди потребують нашу продукцію, надають їй перевагу з-поміж м'ясних та ковбасних виробів інших виробників. Тому ТОВ «ЧПК» постійно оновлює асортимент продукції та виводить на український ринок нові ексклюзивні серії продуктів. У цілому ж ТОВ «ЧПК» виробляє у місяць близько 200 тонн ковбасної продукції, більше 150-ти тонн м’яса та субпродуктів, більше 400 тисяч умовних банок м’ясних консервів. Асортимент ковбасних виробів налічує близько 100 найменувань, м’ясних консервів – більше 30 найменувань. У тому числі, окрім ковбасних виробів, виготовляються і напівфабрикати – котлети та фарш, який на сьогоднішній день користується особливим попитом.

Головне завдання «ЧПК», щоб вироби були на столі кожної родини - смачні, якісні, апетитні. Це ж стосується і цінової політики, яку проводить підприємство, в жодній мірі не поступаючись при цьому якісними показниками.

Секрет успіху продукції під торговими марками «ЧПК» та «Черкаська шиночка» полягає у повністю інтегрованому процесі виробництва, починаючи від закупівлі якісної серовини у вітчизняних сільгоспвиробників, використання передових технологій переробки, багаторівневому контролю якості та закінчуючи якісно побудованою системою дистрибуції.

На сьогоднішній день працює 11 фірмових магазинів «ЧПК», в яких продукція представлена в широкому асортименті. Також ТОВ «ЧПК» працює з національними торговими мережами такими, як «Сільпо», «АТБ», «Велика кишеня», «NOVUS». Продукція торгівельних марок «ЧПК» та «Черкаська шиночка» представлена в усіх торгівельних мережах Черкаської спілки продовольчих магазинів: «Делікат», «Абсолют» та інших.

ТОВ «Черкаська продовольча компанія» діє і буде діяти, забезпечуючи споживачів високоякісною та смачною продукцією за доступними цінами, асортимент якої задовольняє кожного покупця. Завдяки своїм принципам «ціна плюс якість» продукція ТОВ «ЧПК» помітно випередила своїх конкурентів за позитивними відгуками від споживачів. Сьогодні наше підприємство з впевненістю дивиться в майбутнє та відкриває нові можливості для росту вашого бізнесуфильмы бесплатно