Ми цінуємо кожного свого Клієнта, тому для забезпечення максимального сервісу створили "ДИСКОНТУ ПРОГРАМУ". Учасники Дисконтної програми мають можливість отримувати знижки в мережі фірмових магазинів ТОВ «ЧПК».

Дисконтна карта – карта авторизації багаторазового використання, яка має свій порядковий номер та ідентифікує власника. Дисконтна карта не є платіжною картою.

Всі картки дисконтної програми ТОВ «Черкаська продовольча компанія» є власністю торгової марки «ЧПК» і діють в мережах фірмових магазинів «ЧПК»

Право отримати дисконтну картку має право особа, яка досягла 18 років, здійснила покупку у фірмовому магазині «ЧПК» на суму не менше 500 гривень одним платежем та заповнила анкету для отримання картки.

Після отримання картки Ваш дисконтний рахунок вважається відкритим.

Умови дисконтної програми

  • Картка активується відразу ж після Вашої реєстрації.
  • Після першої покупки знижка по дисконтній карті становить 3%.
  • У разі відсутності дисконтної картки Ви не отримаєте знижку на свою покупку.
  • Кожен власник дисконтної картки «ЧПК» до свого Дня народження отримує знижку у мережі фірмових магазинів «ЧПК» 10%. Зижка діє на протязі п’яти днів: за два дні до та два дні після дня народження.
  • Знижка по дисконтній картці не розповсюджується на товари з акційною ціною.

Відновлення картки


В разі втрати картка може бути відновлена. Для цього власник повинен заявити про це у будь-який фірмовий магазин мережі «ЧПК», підтвердити свою особу, пред'явити паспорт, водійські права або інший офіційний документ. Втрачена карта блокується, а заявнику видається нова зі збереженням відсотків знижки.

Зміна правил дисконтної програми


ТОВ «ЧПК» залишає за собою право змінити правила дисконтної програми. Підписом на анкеті отримувач картки засвідчує згоду на опрацювання та використання своїх особистих даних.фильмы бесплатно