Логотип ЧПК
Логотип ЧПК на главную обратная связь написать письмо о нас

новости
о нас
продаём
контакты


Коротка історична справка про розвиток Черкаської продовольчої компанії

Черкаська продовольча компанія є одним з найбільших підприємств м'ясної галузі України, а по виробництву м'ясних консервів - в СНД.

Вперше підприємство запрацювало з 1 жовтня 1928 р. Це була невеличка бойня з салотопкою, де працювало 27 чоловік. З засобів механізації тут було лише 6 ручних лебідок. Так воно працювало до 1941 р.

Після звільнення м. Черкаси 14 грудня 1943 р. від німецько-фашистських загарбників, колектив затратив багато сил та енергії на відбудову та відрод­ження підприємства. Вже в травні 1944 р., на базі старої бойні, почав роботу Черкаський м'ясокомбінат (наказ Наркома м'ясної промисловості №208 від 03.05.1944 р.). На підприємстві почали працювати забійний, ковбасний та холодильний цехи. Чисельність працюючих на підприємстві становила 44 чоловіки.

Та з кожним роком підприємство нарощує об'єм виготовлення продукції, проводить реконструкцію, встановлює нове обладнання.

У відповідності з Постановою Ради Міністрів УРСР від 26 грудня 1956р., на цій же території починається будівництво нових корпусів м'ясокомбінату -забійного цеху протужністю 70 тн/зміну, холодильника з одночасною ємкістю зберігання 4 тис. т., ковбасного цеху потужністю 5 тн/зміну.

В грудні 1964 р. державною комісією було прийнято в експлуатацію нові корпуси Черкаського м'ясокомбінату. Підприємство стало високомеханізова-ним підприємством м'ясної промисловості з безвідходною технологією вироб­ництва.

Розширення виробництва продовжується.

В 1970 році вводиться в експлуатацію завод медпрепаратів.

В 1978 році здається в експлуатацію консервний завод потужністю 100 тис. банок в зміну м'ясних консервів. Вперше в державі освоюється випуск високоякісних шинкових консервів. Чисельність працюючих доходить майже до 2000.

З травня 1996 р. на базі м'ясокомбінату створюється товариство з обмеженою відповідальністю «Черкаська продовольча компанія».

За час її існування проведено велику роботу по модернізації та розширенню виробництва, освоєнню найсучаснішого технологічного обладнання, відновлено роботу лінії по виготовленню прямокутної банки для шинкових консервів.

Підприємство виготовляє понад 300 найменувань продукції, з яких понад 150 найменувань ковбас та копченостей, понад 30 найменувань м'ясних та м'ясорослинних консервів, м'ясних напівфабрикатів та іншу продукцію на різні смаки і статок.

Привабливий зовнішній вигляд, високі смакові якості продукту, доступні ціни, задоволення самих високих вимог - головні пріоритети роботи нашого підприємства.

Ми беремо на озброєння, поряд з традиційними технологіями, самі передові європейські технології, найновіше обладнання.

Підприємство може виготовляти і відвантажувати на експорт м'ясо яловичини і свинини в напівтушах охолоджене і заморожене, м'ясо в торгових відрубах, блоки із м'яса знежилованого. Відвантаження продукції, замороженої в блоках, проводиться в транспортних пакетах, що дозволяє механізувати погрузочно-розвантажувальні та складські операції.

Встановлено нове обладнання для пакування банок з м'ясними консервами в термозсідальну плівку та пакування їх в транспортні пакети, що значно покращує товарний вигляд запакованих консервів та механізує транспортні операції.

Для задоволення вимог споживачів на підприємстві створено дільниці по упаковці продукції в пакети з застосуванням вакууму, та фасування виробів в пакети з модифікованим газовим середовищем, що дає змогу збільшити строки реалізації, та покращити умови передачі та зберігання продукції у торгівельних мережах.

Для виготовлення ковбасних виробів, копченостей, консервів, напів­фабрикатів використовується високоякісна сировина вітчизняного виробництва, яка проходить випробування в хімічному, бактеріологічному, радіологічному та токсикологічному відділах центральної харчової лабораторії (ЦХЛ).

ЦХЛ акредитована в системі УкрСЕПРО і здійснює вхідний контроль та контролює якість готової продукції.

ТОВ "Черкаська продовольча компанія"- це висока якість продукції, доступні ціни та надійне партнерство.


Продукція ЧПК неодноразово була відмічена на всеукраїнських конкурсах.

Багаторазово ми займали призові місця:

Ми завжди раді спілкуватися з вами на сайті нашого підприємства

Генеральний директорПирог Іван Григорович
Заступник генерального директора з економікиКукла Юрій Володимирович
Головний інженерІванов Павло Васильович
Начальник відділу виробничого ветеринарного контролюЛебединець Ганна Луківна
Головний технологСухоцька Валентина Миколаївна
Начальник відділу збутуЗаболотня Валентина Анатоліївна