яловичина, говядина, ялова тушонка, говядина ДСТУ, яловичина тушкована, яловичина українська, говядина ТОВ ЧПК, консерва мясная, говяжая консерва, фирмовий магазин ЧПКЯловичина тушкована українська в желе
Бренд: ТД «Черкаська продовольча компанія»
Фасування: 525г ± 15,75г
Ґатунок: перший
ТУ У 15.1-30978685-007-200

Яловичина тушкована українська в желе від ЧПК - це м'ясна консерва виготовлена з яловичини другого ґатунку, яке прошло санітарний та ветеринарний контроль методом тушкування та пастерилізації з дотриманням стандартів ТУ.

Яловичина тушкована українська ЧПК являє собою невеликі шматочки м 'яса вагою не менше 30г, без кісточок, хрящів та сухожилля. М 'ясна консерва «Яловичина тушкована українська» містить мінімальну кількість жиру, тому підійде до вживання як в охолодженому вигляді, так і після приготування на вогнищі або плиті.

Яловичина тушкована українська ЧПК відмінно підходить в якості самостійного блюда, а також для приготування перших стирав та гарнірів, а також стане частиною раціону в поході, на риболовлі або в далекій мандрівці.


Склад: яловичина знежилована другого ґатунку, жир яловичий топлений вищого гатунку або жир сирець яловичий, соєвий білок, шкірка свиняча, цибуля, сіль кухонна, перець чорний, лавровий лист, нітрит натрію.
Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
Умови зберігання: при температурі від 00С до 200С та відносній вологості повітря не більше 75%.
Енергетична цінність (калорійність) 100г продукту –753 кДж (180 ккал).

Відділ збуту: (0472) 544-258
marketing@chpk.ua
скачать dle 12.0