яловичина, тушонка, тушёнка мясная, тушкована в желе, яловичина тушкована, мясна косерва, торгова марка ЧПК, яловичина столична, яловичина по-селянськи, яловичина українськаЯловичина Столична тушкована в желе
Бренд: ТД «Черкаська продовольча компанія»
Фасування: 340 г ± 13,6г
Ґатунок: перший
ТУ У 15.1-30978685-007-2002

Яловичина "Столична" тушкована в желе виробництва ТОВ «Черкаська продовольча компанія» - це справжня консервована яловичина, приготовлена з ретельно відібраного м'яса при дотриманні встановлених стандартів ДСТУ, шляхом тушкування і пастеризації.

Яловичина "Столична" тушкована в желе це прекрасний м'ясний продукт в тій ситуації, коли немає можливості приготувати свіже м'ясо або зберігати його протягом тривалого часу. Тушкована яловичина – це чудова м'ясна добавка до Ваших улюблених гарнірів і супів.

Яловичина "Столична" тушкована в желе виробництва ТОВ «ЧПК» – це висока якість, чудовий смак і можливість смачно і швидко перекусити!
Склад: яловичина знежилована другого ґатунку, соєвий білок, шкурка свиняча, цибуля, сіль кухонна, пряно-смакова композиція, перець чорний мелений, лист лавровий.
Строк придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
Умови зберігання: при температурі від 00С до 200С та відносній вологості повітря не більше 75%.
Енергетична цінність (калорійність) 100г продукту – 753 кДж (180 ккал).

Відділ збуту: (0472) 544-258
marketing@chpk.ua
скачать dle 12.0